Partneři

samohyl-motor-holding

www.samohyl.zlin.cz

Firma Samohýl Motor Holding je matkou všech devíti akciových společností, které působí na území České republiky a angažují se převážně v oblasti motorismu.

O spokojenost svých zákazníků se snaží pečovat na 320 odborně vyškolených zaměstnanců a to nejen při prodeji nových vozů značek jako Audi, Škoda, Volkswagen, Peugeot, Mercedes, Chrysler-Jeep, Honda, Hyundai, ale i při prodeji ojetých vozů všech značek.


www.skoda.zlin.cz

Firma Samohýl Motor Zlín je jednou z devíti akciových společností Samohýl Holding, která působí na území České republiky a angažuje se převážně v oblasti motorismu.

Samohýl Motor zastupuje prodej a servis značky Škoda ve Zlíně a Vsetíně. Dále nabízí prodej referenčních vozidel z programu Škoda Plus.


Logo4

www.samohyl-olomouc.cz

Firma SAMOHÝL OLOMOUC a.s. je dceřinou společností SAMOHÝL MOTOR HOLDING, která se řadí díky profesionálnímu přístupu a zázemí mezi významné obchodníky s novými vozy Audi. Vyškolený prodejní tým dokáže vždy najít optimální řešení nejen co se týče výběru vozu, ale i jeho financování, pojištění či přihlášení do evidence. Kromě prodeje vozů nabízí svým klientům také komplexní servisní a zákaznické služby značek VW, Škoda, Audi a Honda. Dále nabízí výkup a prodej ověřených ojetých automobilů všech značek (i na leasing a protiúčet). Společnost je držitelem certifikátu kvality ISO 9001.


www.servind.cz

Společnost SERVIND s.r.o. je obchodní společnost, založená v roce 1992 a působící na trhu autoopravárenského lakování, automobilového průmyslu a průmyslové výroby. Svým zaměřením se řadí mezi přední dodavatele autoopravárenských laků a velkou konkurenční předností je možnost zajištění komplexního vybavení lakoven. Od spotřebních materiálů a pracovních nástrojů až po garážovou a sušicí techniku. V posledních čtyřech letech se společnost dynamicky rozvíjí také v oblasti lakování a úpravy povrchů v dřevařském a nábytkářském průmyslu.


www.imexauto.cz

Jsme malá, ale efektivní společnost s dobrými kontakty na různé dodavatele značkových vozidel v rámci celé EU. Náš cíl je spokojený zákazník ve všech službách, které nabízíme – prodej nových vozidel, dovoz vozidel z EU, financování, pojištění, pronájem vozidel a servis. Máme vynikající pověst jak mezi dodavateli, tak i u konečných zákazníků. Jsme seriózní společnost, bez dlužných položek.


berner_logo

www.berner.cz

V automobilovém průmyslu je Berner expertním partnerem pro nezávislé i smluvní dealery & servisy, stejně jako pro karosárny a lakovny. V naší divizi nákladních a užitkových vozů dodáváme smluvním servisům nákladních vozidel a dopravním společnostem, stejně jako dílnám a výrobcům stavebních a zemědělských strojů.


1382186_720338904649484_868993243_n

www.rallyedesign.com

Jsme parta kreativců, zapálených pro design a obecně o originální a zajímavé věci či přístupy. Jak známo, když něco dobře vypadá nebo působí, přitáhne to větší pozornost. Invence, kreativita a tvůrčí myšlení – to je to, co dnes odděluje úspěšné, od těch průměrných.

 


www.textilprobyt.cz

Firma Tega působí na trhu již 18 let. Zabývá se maloobchodním i velkoobchodním prodejem. V prodejnách firmy TEGA si můžete vybrat ze širokého sortimentu bytového textilu, ložního povlečení, záclon, přikrývek, dek, který naleznete i v našem eshopu. Ochotný personál Vám určitě rád poradí s výběrem! Prodejny naleznete ve Zlíně, Opavě, Vsetíně a Karolínce.